sól drogowa - polska wersja
Road salt - English
Streusalz
importer soli drogowej

Produkcja oraz informacje praktyczne

Do produkcji dzianin i materiałów wykorzystujemy nowoczesne maszyny włókiennicze. Park maszynowy składa się z kilkunastu maszyn. Wszystkie maszyny oraz pracownia krawiecka z kilkunastoma stanowiskami zlokalizowana jest w jednym miejscu – siedzibie firmy. Dzięki temu łatwiej jest nadzorować cały etap produkcji. Jednocześnie, wedle życzeń Klienta, natychmiast możemy wprowadzać poprawki. Średnio realizujemy produkcję ok. 15 tys. sztuk prześcieradeł na miesiąc.

produkcja dzianin

Nasza farbiarnia znajduje się w największym w Polsce okręgu przemysłu włókienniczego – w Łodzi. Dzięki doskonałej lokalizacji świadczymy również usługi farbowania tkanin dla wielu firm z branży włókienniczej oraz odzieżowej.

farbowanie dzianin

Pakowanie – prześcieradła pakowane są najczęściej w grube worki foliowe oraz przekładane tekturą. Większa partia pakowana jest w kartonowe pudełka i przygotowywana do wysyłki. Ciężar oraz wielkość pudełka może być ustalony indywidualnie z Klientem.

kolorystyka dzianin

Opakowania – Klient sam wybiera projekt etykiety oraz to, co ma być na niej umieszczone. Na życzenie możemy wykonać własny projekt i przekazać do akceptacji Klienta. W razie wątpliwości chętnie służymy pomocą.

tel/fax: +48 32 674 12 64
dzianiny
© CETEX - Producent dzianin i prześcieradeł - Wszelkie prawa zastrzeżone - Webmaster: ITB Vega
W ofercie: dzianiny, prześcieradła, produkcja prześcieradeł, dzianin, dzianina frotte, dzianina jersey, dzianina luper