sól drogowa - polska wersja
Road salt - English
Streusalz
importer soli drogowej

Produkcja dzianin i prześcieradeł

CETEX jest uznanym na polskim rynku producentem dzianin ze specjalizacją w produkcji wysokiej jakości prześcieradeł. Naszymi stałymi klientami są zarówno duże sieci handlowe jak i ekskluzywne salony zajmujące się wyłącznie akcesoriami pościelowymi.

Dzięki temu, że produkcja naszych wyrobów (począwszy od produkcji materiału a skończywszy na zapakowaniu gotowego prześcieradła – czyli od nitki po prześcieradło) odbywa się w całości w naszej firmie jesteśmy w 100% niezależni od podwykonawców.

Posiadamy własną, nowoczesną farbiarnię, dzięki której - na życzenie Klienta - możemy stworzyć dowolnie wybrany kolor materiału. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn włókienniczych mamy możliwość produkcji prześcieradeł o niestandardowych wymiarach. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dzianin frotte: pętelkowa, strzyżona, termofrotta, polar, gładka, drukowana oraz jersey i luper, a także prześcieradła frotte i jersey.

Produkujemy dzianiny oraz prześcieradła w szerokiej gamie kolorystyki oraz wzornictwa. Oferujemy dzianiny o standardowych szerokościach od 160 cm do 220 cm oraz prześcieradła w standardowych rozmiarach od 90 cm do 220 cm, w różnych gramaturach na metr kwadratowy. Na życzenie Klienta możemy wyprodukować dzianinę oraz prześcieradła o dowolnych rozmiarach i kolorach.

O jakości naszych wyrobów świadczą uzyskane przez nas certyfikaty: „Bezpieczne dla dziecka” oraz „Przyjazny dla człowieka”.

tel/fax: +48 32 674 12 64
dzianiny
© CETEX - Producent dzianin i prześcieradeł - Wszelkie prawa zastrzeżone - Webmaster: ITB Vega
W ofercie: dzianiny, prześcieradła, produkcja prześcieradeł, dzianin, dzianina frotte, dzianina jersey, dzianina luper